zadzwoń do konsultanta:
668 285 117
lub
33 85 61 237
wypełnij:
formularz
napisz email: meble@acumobil.pl
ogólnopolska dystrybucja

o firmie

Operatorem witryny internetowej pod adresem www.meble-rehabilitacyjne.pl jest PPUH Acumobil S.C. Nasza firma działa nieprzerwanie o 1993 roku i od samego początku zajmuje się dystrybucją i produkcją sprzętu dla niepełnosprawnych i starszych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dopasowanie asortymentu do potrzeb Klienta. Oferowane wyroby są najwyższej jakości oraz w atrakcyjnych cenach. Nasza obsługa jest kompetentna i wykwalifikowana stawiająca zadowolenie Klienta na pierwszy plan.

Siedziba firmy z ekspozycją części oferowanego asortymentu znajduje się w Chybiu w województwie śląskim. Dystrybucja towarów prowadzona jest na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby asortyment oraz jego ceny oferowany w ramach witryny był zawsze aktualny. Niemniej informacje zamieszczone w witrynie są wyłącznie informacjami handlowymi i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

logo naszej firmy
nasza firma działa nieprzerwanie od 1993 roku